MİNİDOG ÇIKTI! Şifresiz Sınırsız Beğeni ve Takipçi Garantisi %100 Şifresiz.
Instagram Takipçi Kazan & Takipçiler

Instagram Takipçi Kazan & Takipçiler

Sizlere her gün takipçiler kasmanız için farklı yöntemler sunmaktayız. Bugün ise sizler için Instagram takipçi kazan uygulamamızı tanıtacağım. Üstelik sadece takipçi değil beğeni kazanma ve diğer özelliklerde takipçiler uygulamasının içinde. Öncelikle uygulamaya hemen giriş yapmak için yukarıdaki "takipçi kazan" butonuna tıklayabilirsiniz. Uygulamamız diğer sistemler gibi hesabınızın spama veya diğer Instagram filtrelerine girmesini engeller. Tamamen güvenli olan bu uygulamaya bağımlı olacaksınız. Hesabınız için sürekli yeni etkileşim araçlarını ücretsiz olarak sunuyor. Takipçi sayınız ile orantılı bir şekilde hikaye izlenme ve beğeni arttırmanızı sağlayacak bu uygulama ile artık profilinizin aktif bir görünümü olacak. 

Uygulamamız da hikaye izlenme için size 1 saat arayla 1000 kredi verilmektedir. Yani 1 saatte 1000 izleyici gönderebilirsiniz. Hikaye izlenme kredisin de en çok krediyi veren web uygulaması olmaktan gurur duyuyoruz.

Bundan önceki yazımız da size Instagram fotoğraf beğendirme özelliğimizi anlatmıştık. Şimdi size Instager ile yapabileceğiniz özellikleri sırayalım;
 

  1. Takipçi Kazan
  2. Fotoğraf Beğendirme
  3. Canlı yayın hilesi
  4. Yorum Beğendirme ve Yorum Hilesi
  5. Video görüntülenme Hilesi
  6. Hikaye izleyici hilesi
  7. Paylaşım kaydettirme

Şimdilik uygulamamız da olan özellikler bunlar. Sitemiz sürekli güncellenmekte ve yeni özellikler kazanmaktadır. Yeni özellik eklendiğinde normalden çok daha fazla kredi eklemekteyiz. Yani sitemizi sürekli kullanan kullanıcılar her zaman daha fazla takipçi kazanır. Sitemiz üzerinden kazanacağınız takipçiler tamamen gerçek türk Instagram kullanıcılarıdır. Yani gelen takipçiler sizin canlı yayınınıza katılır veya paylaşımlarınızı beğenir. Hatta gelen takipçiler ile sohbet dahi edebilirsiniz. Asla BOT veya fake kullanıcılar gönderilmez. Hesabınıza zarar verecek bir işlem Instager de asla yapılmaz.

Takipçi Kazanma Güvenli mi?

Tam olarak güvenli diyemem zira bu yazılımları kötü amaçlı kullanmak isteyen kişiler sizin hesabınızı ele geçirmek isteyebilir. Bu nedenle kendi sitemiz de çeşitli güvenlik önlemleri kullanmaktayız ve Instager kullandığınız vakitte hesabınız her zaman güvendedir. Güvenli ve ücretsiz bir şekilde takipçi kazanmak için sadece Instager kullanırsanız hesabınıza hiç bir zarar (spam) gelmez.

Şifreniz biz dahil 3. şahıslar asla göremez. Şifreniz ile Instagram API alt yapısından izin aldıktan sonra işlemler yapılır ve takipçileriniz yüklenir.

1. Uygulama TakipçiStar Google play ile İNDİR (TIKLA)!
2. Uygulama We Followers Google play DOWNLOAD (CLİCK)!

Instagram Takipçi Kazan Giriş

2018-07-02 14:02:35

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Takipçi Paneli Kiralama

Instagram Takipçi Paneli Kiralama

Merhabalar Burada olduğunuza göre bildiğiniz gibi Instagram şu anda en hızlı büyüyen ve en çok kullanılan sosyal ağ. Bir sosyal ağ olmaktan öte statü göstergesi haline gelen Instagram aynı

instagram direct pc - Bilgisayar üzerinden mesajlaşın

instagram direct pc - Bilgisayar üzerinden mesajlaşın

Instagram Direct PC giriş Merhabalar,  Bildiğiniz üzere Instagram mesajlaşma özelliğini kullanabilmeniz için telefona ihtiyacımız var. Bunu bilgisayar üzerinden yapmak istediğimiz de ek