instagram için canlı yayın izlenme hilesi

instagram için canlı yayın izlenme hilesi

Instagram canlı yayın izlenme satın al

Sitemiz üzerinden Instagram hesabınıza takipçi, beğeni, yorum ve hatta hikaye izlenme dahi atabilirsiniz. Fakat canlı yayın izlenme hilesi hizmeti ücretlidir. Ve hiç bir şekilde ücretsiz yapıyoruz diyenlere veya ücretsiz canlı yayına kişi sokma tarzı uygulamalara girmeyiniz. Canlı yayın hizmeti ücretsiz olarak sunulamaz.


HİZMET BEDELİ: 25TL

Özel bir hizmet olduğu için siparişiniz anında işleme alınır. Yayın açmadan önce bizimle irtibata geçmelisiniz. Siz yayını açtığınız anda bizden aldığınız kişiler  yayına katılır. Yayına giren kişiler isterseler yorum yapabilir ve sizi takip edebilirler. Hepsi gerçek kişilerdir. 

Yayın sonrası profilinize yeni takipçiler gelir. Profilinizdeki paylaşımların beğenileri yükselir. Neden canlı yayına izleyici almalıyım? Genelde Instagram 'da takipçi ve beğeni sayıları yüksek iken canlı yayın veya hikaye görüntüleyen kişiler azdır. Bu da profilinizi kalitesiz göstermektedir. Instagram hikaye hilesi  sitemiz üzerinden yapılmaktadır. Gine aynı şekilde canlı yayın hilesi de yapmaktayız fakat bu hizmetimiz ücretlidir. Siz de profilinizi daha kaliteli ve özgün göstermek için bu hizmeti bizden alabilirsiniz.

Satın alma işlemi nasıl oluyor?

Satın alma işlemlerini 10 dakika da yapabiliriz. Öncelikle ödeme yöntemlerimiz. Havale / EFT / Kredi Kartı 3D / Kartsız ATM. Ödeme sonrasında bize vereceğiniz kullanıcı adını sisteme yüklüyoruz (yayın açılacak kullanıcı). Ardından istediğiniz vakitte yayını açıyorsunuz ve izleyiciler anında yükleniyor. En çok tercih edilme sebebi olan başlıca yayınlara çıkma garantisi de veriyoruz. Yayınınız keşfete düşer ve tanımadığınız veya arkadaşlarınızın takipçileri de sizi izler. Bu sayede yeni arkadaşlıklar, takipçiler ve beğeni kazanırsınız. 

Bilgisayar'dan canlı yayın yapabilir miyim?

Bize çok fazla sorulan bir soru " bilgisayardan canlı yayın yapmak " mümkün mü? Hayır maalesef Instagram buna müsade etmiyor. Ve size bunu sunabileceğini söyleyen canlı yayın programı veya her hangi bir başka hile kullanmayın. Hesabınıza zarar verebilir.

instagram canlı yayın arttırma hilesi

İLETİŞİM
WP - 0534 341 2531

2018-03-08 20:01:19

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instabayim - Instagram Takipçi Hilelerinin Kralı

Instabayim - Instagram Takipçi Hilelerinin Kralı

Instabayim Giriş Merhabalar, Instagram kullanılmaya başlandığından beri çok etkili bir yükseliş sergiledi ve şu an en popüler sosyal ağ olarak görülüyor. Instagram kullanılmaya başladığından

Instagram Takipçi Paneli Kiralama

Instagram Takipçi Paneli Kiralama

Merhabalar Burada olduğunuza göre bildiğiniz gibi Instagram şu anda en hızlı büyüyen ve en çok kullanılan sosyal ağ. Bir sosyal ağ olmaktan öte statü göstergesi haline gelen Instagram aynı

Instagram Takipçi Kazan & Takipçiler

Instagram Takipçi Kazan & Takipçiler

Instagram Takipçi Kazan Giriş Sizlere her gün takipçiler kasmanız için farklı yöntemler sunmaktayız. Bugün ise sizler için Instagram takipçi kazan uygulamamızı tanıtacağım. Üstelik sadece