ücretsiz instagram için canlı yayın izlenme hilesi

ücretsiz instagram için canlı yayın izlenme hilesi

Instagram canlı yayın izlenme satın al

Artık web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak Instagram canlı yayın hilesi yapabilirsiniz. Bu yeni özellik sayesinde canlı yayınınıza 100lerce kullanıcı girecek ve tamamen ücretsiz.

ÜCRETSİZ CANLI YAYIN:

Ücretsiz canlı yayın hilesi yapabilirsiniz. Ücretliden farkı ise kullanıcı kalitesi düşük olabilmektedir. Artı olarak ücretli yayınlarda yayınınız keşfete çıkma garantisi vermektedir. Ücretsiz yapılan canlı yayın hilesinde asla hesabınıza bir zarar gelmez. Hesabınız ile veya fake bir profil ile sisteme girerek size verilen kredi miktarı kadar canlı yayın izlenmesi gönderebilirsiniz.

İzleme gönderme aracı ile, dilediğiniz kullanıcıya, kendi belirlediğiniz adette izlemyi anlık olarak gönderebilirsiniz. Gönderilen takipçilerin tamamı gerçek kullanıcılardır. Maximum canlı yayın krediniz kadar, izleyici gönderebilirsiniz!

Uyarı: İzleyici gelmesi için sayfanın açık kalması gerekli!
Yayını açtıktan sonra göndermelisiniz yoksa yayın bulunmaz.

Giriş yapmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Canlı Yayın için Giriş Yap

(KEŞFET) ÜCRETLİ "BAŞLICA YAYINLAR" ÖZEL CANLI YAYIN

Özel bir hizmet olduğu için siparişiniz anında işleme alınır. Yayın açmadan önce bizimle irtibata geçmelisiniz. Siz yayını açtığınız anda bizden aldığınız kişiler  yayına katılır. Yayına giren kişiler isterseler yorum yapabilir ve sizi takip edebilirler. Hepsi gerçek kişilerdir. 

Yayın sonrası profilinize yeni takipçiler gelir. Profilinizdeki paylaşımların beğenileri yükselir. Neden canlı yayına izleyici almalıyım? Genelde Instagram 'da takipçi ve beğeni sayıları yüksek iken canlı yayın veya hikaye görüntüleyen kişiler azdır. Bu da profilinizi kalitesiz göstermektedir. Instagram hikaye hilesi  sitemiz üzerinden yapılmaktadır. Gine aynı şekilde canlı yayın hilesi de yapmaktayız fakat bu hizmetimiz ücretlidir. Siz de profilinizi daha kaliteli ve özgün göstermek için bu hizmeti bizden alabilirsiniz.

Satın alma işlemi nasıl oluyor?

Satın alma işlemlerini 10 dakika da yapabiliriz. Öncelikle ödeme yöntemlerimiz. Havale / EFT / Kredi Kartı 3D / Kartsız ATM. Ödeme sonrasında bize vereceğiniz kullanıcı adını sisteme yüklüyoruz (yayın açılacak kullanıcı). Ardından istediğiniz vakitte yayını açıyorsunuz ve izleyiciler anında yükleniyor. En çok tercih edilme sebebi olan başlıca yayınlara çıkma garantisi de veriyoruz. Yayınınız keşfete düşer ve tanımadığınız veya arkadaşlarınızın takipçileri de sizi izler. Bu sayede yeni arkadaşlıklar, takipçiler ve beğeni kazanırsınız. 

Bilgisayar'dan canlı yayın yapabilir miyim?

Bize çok fazla sorulan bir soru " bilgisayardan canlı yayın yapmak " mümkün mü? Hayır maalesef Instagram buna müsade etmiyor. Ve size bunu sunabileceğini söyleyen canlı yayın programı veya her hangi bir başka hile kullanmayın. Hesabınıza zarar verebilir.

instagram canlı yayın arttırma hilesi

İLETİŞİM
WP - 0534 341 2531

2018-03-08 20:01:19

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram engeli kaldırma, engelleme nasıl kaldırılır? (Güncel 2018)

Instagram engeli kaldırma, engelleme nasıl kaldırılır? (Güncel 2018)

Instagram Araçları Giriş Instagram yenilikleri seven bir sosyal mecra. Her gün önümüze farklı özellikler ile gelmekte ve bizi şaşırtmakta. Bu özellikler bazen bizi sevindirirken bazen de üzebiliyor.

2019 Yeni - Instagram Takipçi Kasma 300 Takipçi Ücretsiz

2019 Yeni - Instagram Takipçi Kasma 300 Takipçi Ücretsiz

Nasıl yapılır? Güvenli mi? En iyi taktikler Dikkat edilmesi gerekenler Ücretsiz Google Play uygulamaları Sisteme Giriş Instagram da her gün binlerce hatta yüzbinlerce kişi takipçi sayılarını

Çalınan Instagram Hesabınızı Güvenli Olarak Alma

Çalınan Instagram Hesabınızı Güvenli Olarak Alma

Merhabalar,  Sitemiz de ücretsiz olarak Instagram araçları sunmaktayız ve kullanıcılarımıza sürekli olarak bu konularda WhatsApp üzerinden destek vermekteyiz. Sürekli gelen hesap çalınma