instagram hikaye izlenme ve görüntülenme hilesi

instagram hikaye izlenme ve görüntülenme hilesi

Instagram Hikaye İzlenme ve Görüntülenme Hilesi


Instagram'da bir profilin aktif olup olmadığını anlamanın bir çok yolu var. Beğeni, izlenme, yorum ve diğer etkileşim yolları. Bu etkileşimlerin arasına yeni katılmış olan story yani hikaye özelliği ile Instagram snapchati adeta bitirdi. Sosyal ağlar arasında en üst zirveye yerleşmesinde büyük rol oynayan bu adım çoğu işletme ve sonradan takipçi satın alan profil sahiplerini üzdü.


Binlerce takipçisi olan profillerin hikaye izlenmelerde nasıl çöktüğünü görebiliyoruz. Bu yüzden çoğu kişi hikaye atmaya çekiniyordu. Artık bu olaya instager olarak kökten çözüm buluyoruz. instagram hikaye hilesi ile tüm hikayelerinize tek tıkla izlenme yani görüntülenme atabilirsiniz.

insta story

Giriş Yap

instagram hikaye izlenme gönder - instagram story hilesi

Yapacağınız işlemler ücretli değildir. Ücretsiz bir şekilde hikaye görüntülenmelerinizi arttırabilirsiniz. Girişte veya sonrasında sizden ücret talep edilmez. Yapacağınız işlemler hesabınıza spam veya diğer riskleri oluşturmaz. Sisteme giriş yaptığınız da asla şifreniz kayıt edilmez sadece giriş için gerekli bilgiler alınır ve Instagram'dan giriş onaylanır. 

Hikaye izlenmeleri gerçek türk kişiler olsa da bu sadece görünüş amaçlıdır. Bu kişiler gerçekten sizin hikayenizi görmez fakat hepsi gerçek türk kullanıcılar.

Instagram Video Görüntülenme Hilesi

Instager ile paylaşmış olduğunuz videolar için görüntülenme hilesi yapabilirsiniz. Hileyi kullanabilmek için dilerseniz uygulamamızı indirebilirsiniz. Uygulama sayesinde isterseniz kendi profiliniz ile yapabilir veya fake profiliniz ile girerek asıl profilinize ücretsiz olarak hikaye izlenme gönderebilirsiniz. Uygulamamız da kredileri 30 dakika arayla yenilemekteyiz. Krediler her seferinde daha fazla olarak verilmektedir. 

Uygulama içerisindeki hileler:

  1. Takipçi arttırma 
  2. Beğeni arttırma
  3. Video görüntülenme
  4. Hikaye hilesi
  5. Yorum gönderme hilesi

Ager Takipçi uygulaması kullanımı kolay ve ücretsizdir. Siz istemedikçe uygulamaya ücret ödemeniz gerekmez. Türkiye'nin en güvenilir video görüntülenme arttırma uygulaması.

2018-02-04 03:40:45

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instabayim - Instagram Takipçi Hilelerinin Kralı

Instabayim - Instagram Takipçi Hilelerinin Kralı

Instabayim Giriş Merhabalar, Instagram kullanılmaya başlandığından beri çok etkili bir yükseliş sergiledi ve şu an en popüler sosyal ağ olarak görülüyor. Instagram kullanılmaya başladığından

Instagram Takipçi Paneli Kiralama

Instagram Takipçi Paneli Kiralama

Merhabalar Burada olduğunuza göre bildiğiniz gibi Instagram şu anda en hızlı büyüyen ve en çok kullanılan sosyal ağ. Bir sosyal ağ olmaktan öte statü göstergesi haline gelen Instagram aynı

instagram direct pc - Bilgisayar üzerinden mesajlaşın

instagram direct pc - Bilgisayar üzerinden mesajlaşın

Instagram Direct PC giriş Merhabalar,  Bildiğiniz üzere Instagram mesajlaşma özelliğini kullanabilmeniz için telefona ihtiyacımız var. Bunu bilgisayar üzerinden yapmak istediğimiz de ek