Instabayim - Instagram Takipçi Hilelerinin Kralı

Instabayim - Instagram Takipçi Hilelerinin Kralı

Instabayim Giriş

Merhabalar, Instagram kullanılmaya başlandığından beri çok etkili bir yükseliş sergiledi ve şu an en popüler sosyal ağ olarak görülüyor. Instagram kullanılmaya başladığından beri instagram takipçi hileleri mevcut. Bu hileler zaman zaman çok iyi çalışırken zaman zaman bozulurdu. Yani şöyle ki 1 ay takipçi gönderirken diğer ay göndermezdi. Girdiğiniz de başarılı görünür ama hiç bir takipçi işlemi olmazdı. Sadece beğen için kullanılıyordu. Tabi bazen insta beğeni işlemi bile yapılamazdı.

instabayim her zaman aktif

İşte bu gibi kıtlık dönemlerinde hangi site çalışıyorsa en popüleri o olurdu. Gine yeni bir Instagram güncellemesi ile tüm Instagram takipçi hilesi siteleri bozulmuştu. İşte o zaman yeni bir efsane doğdu, instabayim. Tüm sitelerin aksine eksiksiz ve sorunsuz gönderim yapan bu site zamanla tüm Instagram kullanıcılarının vaz geçilmezi haline geldi. Bir çok sitenin ilhan kaynağı olan Instabayim şu anda çalışmalarını askıya almış gibi duruyor. Umarım böyle başarılı bir uygulama tekrar yayınlanır.

Instabayim uygulaması ile 1 saat arayla takipçi ve beğeni kasma işlemi yapabiliyordunuz. Onu farklı yapan ise 100 adet yazdığınız da 50 - 60 değil tam olarak 100 adet gönderim sağlamasıydı. O sıralar bu özelliği bir çok kullanıcının hoşuna gitmekteydi ve tercih sebebi oluyordu. Günümüz de bulunan hileler ile karşılaştığında Instabayim şu an biraz eskimiş gibi ama eminiz ki şu an yazılımı yapılsaydı tekrar eski gücüne kavuşurdu. Çünkü o artık bir efsane.

Instabayim 'in en güzel özelliği ise şu an girilen hilelerin aksine sorunsuz olarak giriş yapılabilmesi ve şifre yanlış hatası vermemesi.

InstaBayim Özellikleri

Instager ile ayrıcalıklı takipçi ve beğeni arttırma

Sitemiz üzerinden siz de Instabayim tadında farklı ve ayrıcalıklı takipçi, beğeni, hikaye izlenme ve daha bir çok özelliğimizi kullanabilir Instagram da farklı bir profil çıkartabilirsiniz. Türkiye'nin en iyi Instagram takipçi hilesi olan Instager sizler için sürekli yeni özellikler ve güncellemeler yayınlamaktadır. Hesabınız her zaman güvende ve yüksek takipçi sayısında olması için bizler çalışmaktayız. Hiç bir zaman ücret ödemeden Instager - Instabayim takipçi hilesi kullanabilirsiniz.

Her hangi bir sorunda bize ulaşmanız çok kolay. Sayfanın en altındaki WhatsApp iletişim numaramız ile bize ulaşabilir paket satın almak için veya sorunlarınızı bildirmek için kullanabilirsiniz.

2018-05-14 11:36:46

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram profilime bakanları bulma uygulamaları

instagram profilime bakanları bulma uygulamaları

Merhaba dostlar, Günümüzün en popüler sosyal ağlarından olan Instagram'ın çeşit çeşit uygulamaları türemekte. Bunların en başında instagram takipçi hilesi gelmekte. Bu uygulamaların

Instagram 5000 takipçi hilesi

Instagram 5000 takipçi hilesi

Giriş Yap Merhabalar, Çoğunuzun bildiği üzere 2017 / 2018 yılının ortasında Instagram büyük bir güncelleme yayınladı ve bu güncelleme ile Instagram 500 takipçi hilesi ve 5000

instagram başkasına takipçi gönderme

instagram başkasına takipçi gönderme

SİSTEME GİRİŞ YAP Merhabalar arkadaşlar, Bir çok kişi bize başkasına takipçi gönderme, şifresiz takipçi hilesi için yazmakta. Instager olarak 3 yıldır takipçi hilesi olarak hizmet