Instabayim - Instagram Takipçi Hilelerinin Kralı

Instabayim - Instagram Takipçi Hilelerinin Kralı

Instabayim Giriş

Merhabalar, Instagram kullanılmaya başlandığından beri çok etkili bir yükseliş sergiledi ve şu an en popüler sosyal ağ olarak görülüyor. Instagram kullanılmaya başladığından beri instagram takipçi hileleri mevcut. Bu hileler zaman zaman çok iyi çalışırken zaman zaman bozulurdu. Yani şöyle ki 1 ay takipçi gönderirken diğer ay göndermezdi. Girdiğiniz de başarılı görünür ama hiç bir takipçi işlemi olmazdı. Sadece beğen için kullanılıyordu. Tabi bazen insta beğeni işlemi bile yapılamazdı.

instabayim her zaman aktif

İşte bu gibi kıtlık dönemlerinde hangi site çalışıyorsa en popüleri o olurdu. Gine yeni bir Instagram güncellemesi ile tüm Instagram takipçi hilesi siteleri bozulmuştu. İşte o zaman yeni bir efsane doğdu, instabayim. Tüm sitelerin aksine eksiksiz ve sorunsuz gönderim yapan bu site zamanla tüm Instagram kullanıcılarının vaz geçilmezi haline geldi. Bir çok sitenin ilhan kaynağı olan Instabayim şu anda çalışmalarını askıya almış gibi duruyor. Umarım böyle başarılı bir uygulama tekrar yayınlanır.

Instabayim uygulaması ile 1 saat arayla takipçi ve beğeni kasma işlemi yapabiliyordunuz. Onu farklı yapan ise 100 adet yazdığınız da 50 - 60 değil tam olarak 100 adet gönderim sağlamasıydı. O sıralar bu özelliği bir çok kullanıcının hoşuna gitmekteydi ve tercih sebebi oluyordu. Günümüz de bulunan hileler ile karşılaştığında Instabayim şu an biraz eskimiş gibi ama eminiz ki şu an yazılımı yapılsaydı tekrar eski gücüne kavuşurdu. Çünkü o artık bir efsane.

Instabayim 'in en güzel özelliği ise şu an girilen hilelerin aksine sorunsuz olarak giriş yapılabilmesi ve şifre yanlış hatası vermemesi.

InstaBayim Özellikleri

Instager ile ayrıcalıklı takipçi ve beğeni arttırma

Sitemiz üzerinden siz de Instabayim tadında farklı ve ayrıcalıklı takipçi, beğeni, hikaye izlenme ve daha bir çok özelliğimizi kullanabilir Instagram da farklı bir profil çıkartabilirsiniz. Türkiye'nin en iyi Instagram takipçi hilesi olan Instager sizler için sürekli yeni özellikler ve güncellemeler yayınlamaktadır. Hesabınız her zaman güvende ve yüksek takipçi sayısında olması için bizler çalışmaktayız. Hiç bir zaman ücret ödemeden Instager - Instabayim takipçi hilesi kullanabilirsiniz.

Her hangi bir sorunda bize ulaşmanız çok kolay. Sayfanın en altındaki WhatsApp iletişim numaramız ile bize ulaşabilir paket satın almak için veya sorunlarınızı bildirmek için kullanabilirsiniz.

2018-05-14 11:36:46

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Dondurma - Instagram Hesabını Geçici Olarak Dondurma

Instagram Dondurma - Instagram Hesabını Geçici Olarak Dondurma

Instagram hesabımı geçici olarak dondurmak istiyorum. Instagram'dan artık sıkıldıysanız veya geçici bir ara vermek istiyorsanız bunu Instagram hesabını dondurarak yapmak en kolay yoludur. Hesabınızı

Instagram Takipçi Paneli Kiralama

Instagram Takipçi Paneli Kiralama

Merhabalar Burada olduğunuza göre bildiğiniz gibi Instagram şu anda en hızlı büyüyen ve en çok kullanılan sosyal ağ. Bir sosyal ağ olmaktan öte statü göstergesi haline gelen Instagram aynı

instagram hikaye izlenme ve görüntülenme hilesi

instagram hikaye izlenme ve görüntülenme hilesi

Instagram Hikaye İzlenme ve Görüntülenme Hilesi Instagram'da bir profilin aktif olup olmadığını anlamanın bir çok yolu var. Beğeni, izlenme, yorum ve diğer etkileşim yolları. Bu etkileşimlerin