MİNİDOG ÇIKTI! Şifresiz Sınırsız Beğeni ve Takipçi Garantisi %100 Şifresiz.
Instabayim - Instagram Takipçi Hilelerinin Kralı

Instabayim - Instagram Takipçi Hilelerinin Kralı

Instabayim Giriş

Merhabalar, Instagram kullanılmaya başlandığından beri çok etkili bir yükseliş sergiledi ve şu an en popüler sosyal ağ olarak görülüyor. Instagram kullanılmaya başladığından beri instagram takipçi hileleri mevcut. Bu hileler zaman zaman çok iyi çalışırken zaman zaman bozulurdu. Yani şöyle ki 1 ay takipçi gönderirken diğer ay göndermezdi. Girdiğiniz de başarılı görünür ama hiç bir takipçi işlemi olmazdı. Sadece beğen için kullanılıyordu. Tabi bazen insta beğeni işlemi bile yapılamazdı.

instabayim her zaman aktif

İşte bu gibi kıtlık dönemlerinde hangi site çalışıyorsa en popüleri o olurdu. Gine yeni bir Instagram güncellemesi ile tüm Instagram takipçi hilesi siteleri bozulmuştu. İşte o zaman yeni bir efsane doğdu, instabayim. Tüm sitelerin aksine eksiksiz ve sorunsuz gönderim yapan bu site zamanla tüm Instagram kullanıcılarının vaz geçilmezi haline geldi. Bir çok sitenin ilhan kaynağı olan Instabayim şu anda çalışmalarını askıya almış gibi duruyor. Umarım böyle başarılı bir uygulama tekrar yayınlanır.

Instabayim uygulaması ile 1 saat arayla takipçi ve beğeni kasma işlemi yapabiliyordunuz. Onu farklı yapan ise 100 adet yazdığınız da 50 - 60 değil tam olarak 100 adet gönderim sağlamasıydı. O sıralar bu özelliği bir çok kullanıcının hoşuna gitmekteydi ve tercih sebebi oluyordu. Günümüz de bulunan hileler ile karşılaştığında Instabayim şu an biraz eskimiş gibi ama eminiz ki şu an yazılımı yapılsaydı tekrar eski gücüne kavuşurdu. Çünkü o artık bir efsane.

Instabayim 'in en güzel özelliği ise şu an girilen hilelerin aksine sorunsuz olarak giriş yapılabilmesi ve şifre yanlış hatası vermemesi.

InstaBayim Özellikleri

Instager ile ayrıcalıklı takipçi ve beğeni arttırma

Sitemiz üzerinden siz de Instabayim tadında farklı ve ayrıcalıklı takipçi, beğeni, hikaye izlenme ve daha bir çok özelliğimizi kullanabilir Instagram da farklı bir profil çıkartabilirsiniz. Türkiye'nin en iyi Instagram takipçi hilesi olan Instager sizler için sürekli yeni özellikler ve güncellemeler yayınlamaktadır. Hesabınız her zaman güvende ve yüksek takipçi sayısında olması için bizler çalışmaktayız. Hiç bir zaman ücret ödemeden Instager - Instabayim takipçi hilesi kullanabilirsiniz.

Her hangi bir sorunda bize ulaşmanız çok kolay. Sayfanın en altındaki WhatsApp iletişim numaramız ile bize ulaşabilir paket satın almak için veya sorunlarınızı bildirmek için kullanabilirsiniz.

2018-05-14 11:36:46

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram fotoğraf beğendirme & insta beğeni

Instagram fotoğraf beğendirme & insta beğeni

Instagram Fotoğraf Beğendirme Giriş Instagram 'da fotoğraf beğendirmenin bir çok yolu var ama diğerlerini de özetleyeceğiz fakat size en etkili ve hızlı olan beğeni hilesi konusunda Türkiye

5 dakika da Instagram otomatik beğeni

5 dakika da Instagram otomatik beğeni

Instager olarak Türkiye'nin en çok tercih edilen sosyal medya danışmanlığı ve hizmet sağlayıcısı olarak bir çok hizmet veriyoruz bunlardan birisi de Instagram otomatik beğeni. Şimdi sizlere

Instagram ücretsiz beğeni kasma

Instagram ücretsiz beğeni kasma

Beğeni Kasma Hilesi Giriş Türkiye'nin en iyi instagram beğeni kasma uygulaması Instager 'de beğeni hilesi nasıl yapıcağınızı bilmiyorsanız bu yazıyı okumanız yeterli. Öncelikle beğeni