%100 Şifresiz AgerDog NATİVE Takipçi uygulaması yayında!
Çalınan Instagram Hesabınızı Güvenli Olarak Alma

Çalınan Instagram Hesabınızı Güvenli Olarak Alma

Merhabalar, 
Sitemiz de ücretsiz olarak Instagram araçları sunmaktayız ve kullanıcılarımıza sürekli olarak bu konularda WhatsApp üzerinden destek vermekteyiz. Sürekli gelen hesap çalınma şikayetleri yüzünden bu konuda bir yazı yazma ihtiyacı hissettik. Sizler için çalınan hesabınızı nasıl kalıcı olarak nasıl geri alacağınız hakkında bilgi vereceğiz.

Hesabınıza girerken şifre yanlış hatası verdiyse;

Bu yöntem takipçi hilesi veya başka araç kullanıyorsanız geçerlidir. Eğer giriş yapmaya çalışırken hesabınızın şifresi hatalı olarak bir uyarı varsa kullandığınız programlar nedeniyle hesabınızın şifresini Instagram otomatik olarak değiştirmiş olabilir. Yani hesabınız çalınmamışta olabilir bazen Instagram otomatik olarak hesap şifresini yenilemektedir. Bunun sebebi uygulamaları riskli görebiliyor. Tabi ki bu uygulamalar güvenli fakat farklı konumlardan hesabınıza bağlanıldığı için bunu sakıncalı görüp otomatik olarak yenileme yapmaktadır. 

Bu durumda korkmanıza gerek yok. Şifrenizi yenileyerek hesabınıza güvenli bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden şifrenizi yenilemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

https://www.instagram.com/accounts/password/reset/

Veya telefonunuz ile giriş yapma bölümünden "Şifrenizi mi Unuttum?" butonundan şifrenizi bir dakika içerisinde yenileyebilirsiniz.

Çalınan Instagram hesabınızı kalıcı olarak geri nasıl alırsınız?

Bu yöntemde eğer hesabınıza girmeye çalıştığında böyle bir hesap yok diyor ise veya başka bir hesaptan baktığınız da hesabınızı bulamıyorsanız nasıl geri alacağınız hakkında bilgi vereceğiz. Merak etmeyin hesabınızı çok basit bir şekilde geri alacağız.

Hesabınızı çalan kişinin ilk yaptığı şey şifreyi değiştirmektir ardından ise kullanıcı adını değiştirmekte. Bu asıl problem değil bunları yaptığında Instagram size hesabınıza başkası erişmek istediği için uyarıyor ve burada geri almanız için size bir bağlantı veriyor. Bu bağlantı ile hesabınızı geri alabilirsiniz. 

Bağlantıya tıkladığınız da boş sayfa veya şifre yenileme ekranı gelmiyorsa, hesabınızı çalan kişi hesabınızı dondurmuş demektir. Gine korkmanıza gerek yok elbette hesabı kullanmak için geri açacaktır işte geri açtığı an hesabı bize verecek demektir. Hesabı geri açtığında size ilk gelen şifre değişti maili ile hesabınızı geri alabilirsiniz. 

Hesabınızı geri aldıktan sonra ayarlardan 2 aşamalı güvenlik doğrulamasını aktif ederseniz hesabınızı bir daha sizden alamaz.

2018-08-11 22:16:35

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Takipçi Paneli Kiralama

Instagram Takipçi Paneli Kiralama

Merhabalar Burada olduğunuza göre bildiğiniz gibi Instagram şu anda en hızlı büyüyen ve en çok kullanılan sosyal ağ. Bir sosyal ağ olmaktan öte statü göstergesi haline gelen Instagram aynı

Instagram fotoğraf beğendirme & insta beğeni

Instagram fotoğraf beğendirme & insta beğeni

Instagram Fotoğraf Beğendirme Giriş Instagram 'da fotoğraf beğendirmenin bir çok yolu var ama diğerlerini de özetleyeceğiz fakat size en etkili ve hızlı olan beğeni hilesi konusunda Türkiye

2019 Yeni - Instagram Takipçi Kasma 300 Takipçi Ücretsiz

2019 Yeni - Instagram Takipçi Kasma 300 Takipçi Ücretsiz

Nasıl yapılır? Güvenli mi? En iyi taktikler Dikkat edilmesi gerekenler Ücretsiz Google Play uygulamaları Sisteme Giriş Instagram da her gün binlerce hatta yüzbinlerce kişi takipçi sayılarını